Pobierz Raport Dziecka Czym jest Raport Dziecka?

POBIERZ RAPORT NA TEMAT SWOJEGO DZIECKA

Raport który za chwilę otrzymasz został opracowany na podstawie szczegółowego wywiadu dietetyka z Twoim dzieckiem podczas jednej z godzin lekcyjnych. Wygenerowanie raportu jest możliwe po wpisaniu przez Ciebie specjalnego KODU IDENTYFIKACYJNEGO (otrzymanego ze szkoły) oraz uzupełnieniu kilku potrzebnych danych.

Mamy nadzieję że ten cenny materiał, który za chwilę otrzymasz pozwoli Ci odkryć ważne zachowania Twojego dziecka, jego poglądy, obserwacje, oczekiwania, jak również może stać się inspiracją do pewnych przemyśleń, czy większego zatroszczenia się o jego zdrowie.

Aby pobrać raport wypełnij poszczególne pola oraz podaj numer-identyfikator, który znajduje się na odwrocie specjalnej karty.

Raport został wygenerowany. Za chwilę rozpocznie się pobieranie pliku. Jeżeli pobieranie nie rozpocznie się automatycznie kliknij TUTAJ

Rodzice, którzy nie posiadają takiego kodu a są zainteresowani takim raportem mogą skontaktować nas z nauczycielem lub dyrektorem szkoły, który umożliwi nam przeprowadzenie określonych badań szkolnych. Raporty są dla szkół i rodziców całkowicie bezpłatne. Dyrektorzy, nauczyciele lub wychowawcy klas mogą zgłaszać swoich uczniów poprzez odpowiedni FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.